Recommend

Nasi partnerzy

Ostatnie artykuły

     Partnerzy :Zakady bukmacherskie online na www.bwin.com. Znajdziesz tam rwnie video transmisje na ywo

Betclick

 
/2008-09-04/

Betclick to jedna z najnowszych firm oferujących zakłady bukmacherskie w Polsce. Bukmacher nie ma nigdzie na świecie lokali gdzie można zawierać zakąldy sportowe, za to w internecie oferuje bardzo sszeroką oferte. Obstawiać możemy praktycznie wszystko co można wymyślić :). W dni z dużą ilością sPotkań Betclick oferuje nawet ponad 10000 zakładów do obstawienia. Możemy obstawiać nawet po kilkadziesiąt zdażeń na jedno sPotkanie.

W Betclicku można obstawiać nawet tak mało jeszcze znane sporty jak walki UFC.

O tym że firma warta jest uwagi świadczy także to, że ich twarzą w Polsce jest to Mateusz Borek, we Francji Marcel Desailly, we Włoszech Manuel Rui Costa a w niemczech Stefan Effenberg na niemieckim rynku. także nie mamy co obawiać się o finanse - partnerem BetClicka jest Barclays - jedna z najbardziej uznanych marek finansowych na świecie.

W tej chwili BetClick oferuje nowym graczom - promocje w której każdy może zagrać dowolny zakład za max 55 zł. Jeżeli przegramy firma zwraca nam pieniądze, które możemy wypłacić. Jeżeli wygramy - to oczywiście możemy grać dalej lub wycofać wygraną. Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji kliknij TUTAJ.Zagraj za 55 zł w Betclick bez ryzyka

dodajdo.com

 Najlepszy Pokój Pokerowy Online

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Dodaj komentarz

 
Nick: 
Token: 
weryfikacja
Dodaj

>
 
 
Spin Palace