Recommend

Nasi partnerzy

Ostatnie artykuły

     Partnerzy :Zakady bukmacherskie online na www.bwin.com. Znajdziesz tam rwnie video transmisje na ywo

Stryyke

 
/2008-12-05/

Stryyke:jest działającą pełnoprawnie, założoną zgodnie z obowiązującym na Malcie prawie firmą bukmacherską. Została wpisana dnia 2 czerwca 2006 do rejestru handlowego z numerem C 38860 i ma swoją siedzibę na Malcie pod adresem: Cobalt House, Second Floor, Notabile Road, Mriehel QRM09.Jak widać doskonale po roku firma bukmacherska Stryyke jest bardzo młoda i nadal się rozwija, ale już od samego początku do siebie przyciągnęła kilka tysięcy ludzi.W niektórych krajach zabronione jest zawieranie zakładów.Tak więc użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Wybrzeża Kości Słoniowej, Egiptu, Ghany, Indonezji, Kazachstanu, Malty i Nigerii są wyłączeni z udziału w grze.

Rejestracja:

W celu zarejestrowania się klient musi prawidłowo i kompletnie wypełnić formularz rejestracyjny. Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną.Rejestracja jest bezpłatna i nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań klienta wobec stryyke.Na www.stryyke.com mają prawo rejestrować się wyłącznie ci użytkownicy, którzy spełniają następujące warunki.
-ukończone 18 lat, ewentualnie osiągnięty wymagany wiek zezwalający na udział w zakładach w/g prawa kraju w którym przebywają
- nie posiadadający stałego adresu zamieszkania na Malcie
- nie posługujący się w żadnym wypadku pieniędzmi pochodzącymi z działalności kryminalnej
- nie dokonujący transakcji za pomocą karty kredytowej, której nie mają prawa używać,
- zdający sobie sprawę z faktu, że korzystając z oferty stryyke można przegrać pieniądze, i z odpowiedzialności ponoszonej za tę stratę.

Zalety Stryyke

- wysokie kursy i wielka oferta bukmacherska
- wysoka oferta bonusowa 50%
- powiadomienie o rozliczonym zakładzie na maila
- przejrzysta strona

Wady Stryyke

- nowy bukmacher - brak rankingu SBR
- bardzo niskie limity
- brak zakładów LIVE
- brak powiadomień na komórkę

Zarejestruj się TUTAJ - dostaniesz bonus

dodajdo.com

 Najlepszy Pokój Pokerowy Online

Komentarze

2011-08-15 ~maga

W dobie dzisiejszego bezrobocia,takich oszustów może być więcej.Niektórzy wyłudzają,niektórzy sie podszywają pod innych.Należy się bardzo pilnować,żeby nie zostac oszukanym.

2011-08-15 ~maga

A czy każdy bukmacher,to oszust?Nie mierzy się wszystkich jedną miarką.Ale taki,który oszukuje,powinien być ukarany...sądownie

2011-08-07 ~Adam Lublin

Usuń prosze reklame tego śmieć bukmachera,Ukradli jak można przeczytać na SBR mają note F a najlepsza nota jak np.pinnacle to A+ czyli są taką 5 ligą bukmacherską.Pisze to bo oni nadal działają i kradną(po prostu)CELUJĄ TERAZ W rynek z USA.Zreszta wystarczy nie mieć polskiego IP i można myśleć że to legalny bukmacher i wpłacić swoje pieniądze a wiadomo ze nie płacą.

2011-08-07 ~Marek

stryyke to stryyke sporstbook(cheater stryyke not another),it is nonsense stryyke's stryykered peoople are flustrated stolen money.This tryyke company group did not pay me and my brother and another players over 35 thousand stryyke players.it is not fair man to do ad for stryyke here,really.

2011-08-07 ~stryyke is cheater

nie wypłacili mi kiedyś ponad 100 euro i trzeba było sie męczyć z kolegami co mają powiedzmy wieksze wpływy.Makabra jakich mało.JEST WIELE BUKMACHERÓW KTÓRYM MOŻNA ZAUFAĆ - NIE STRYYKE.Austriacki socjalizm,nie firma!.
Tags bad stryyke,cheater stryyke,scam stryyke,poor austria bookie.Zobaczę czy usuniecie mój post bo wkoncu ją reklamujecie,radze nie reklamować oszustów i aż tak marnych firm bo zrazicie ludzi do tematu w ogóle.

Dodaj komentarz

 
Nick: 
Token: 
weryfikacja
Dodaj

>
 
 
Spin Palace