Recommend

Nasi partnerzy

Ostatnie artykuły

     Partnerzy :Zakady bukmacherskie online na www.bwin.com. Znajdziesz tam rwnie video transmisje na ywo

Progresja - co to jest

 
/2007-07-18/

Co to jest progresja?

Progresja jest systemem gry, który w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność. Polega na obstawianiu remisów wybranej drużyny. W przypadku nie trafienia remisu zwiększamy stawkę i stawiamy na remis w następnym meczu danej drużyny. W razie progresji na remisy w piłce nożnej stawkę podwajamy, a w przypadku progresji w hokeju stawkę mnożymy x 1,5. Po trafieniu remisu kończymy progresję i wybieramy nową drużynę.

W jakich dyscyplinach można grać progresję?

Progresją gra się głównie w piłce nożnej i hokeju. Szczególnie polecam grę w piłce nożnej, ponieważ uważam, że jest to bardzo dobry system do tej dyscypliny.

Dla kogo jest ten system?

Progresja jest systemem, który wamaga dużej cierpliwości i konsekwencji. Jeśli chcesz szybko wygrać, to odpuść sobie ten system. Grając progresję wygrywa się powoli, ale za to wygrane są dość duże. Do progresji trzeba mieć też odpowiednie zasoby finansowe, tak aby starczyło nam na ok. 8 poziomów progresji w przypadku piłki nożnej. Arkusz, który pomoże Wam policzyć stawki i zyski z progresji znajdziecie na tej stronie.

Jaką drużynę wybrać?

Od wyboru drużyny zależy, czy zarobimy, czy stracimy na progresji. Dlatego jest to tak istotne. Najpierw należy wybrać ligę, z której będziemy wybierać drużynę. Polecam szczególnie trzy ligi: 1 francuską, 2 hiszpańską i 2 włoską, ponieważ jest w nich najwięcej remisów. Przy wyborze drużyny niezbędne jest kierowanie się pewnymi zasadami. Te zasady znajdziecie na http://www.eprogresja.pl Przydają się również statystyki, które znajdziecie na http://www.eprogresja.pl/statystyki/

Z naszej strony polecamy również gre na remisy w lidze NHL gdzie remisy są wprawdzie rzadsze aczkolwiek kursy oscylują około 4 .

Podsumowanie

Progresja nie jest 100% pewnym systemem, bo takich nie ma i nigdy nie będzie.

Progresja jest jednak dobrym systemem, jeżli będziesz konsekwentny i cierpliwy, a wyboru drużyny dokonasz rozsądnie i w oparciu o statystyki. Większe zasoby finansowe pomogą Ci więcej wygrać, ale jesli nie masz dużych pieniędzy to też możesz spróbować. Oczywiście musisz odpowiednio dobraą stawkę, tak aby nie zabrakło Ci pieniędzy na kolejne poziomy progresji. Jeśli zainteresował Cię ten artykuł i chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat tego systemu to zapraszamy na stronę: http://www.eprogresja.pl/

Najważniejsze informacje odnośnie progresji :

 • nie jest to 100% sposób zarabiania
 • zawsze licz się że drużyna na którą aktualnie grasz może mieć bardzo długą serie bez x
 • nie graj zbyt wielu progresji jednocześnie - może sie zdażyć że kilka drużyn osiągnie względnie niski poziom progresji ale Tobie i tak zabraknie pieniedzy
 • starannie dobieraj stawki w miarę środków które posiadasz
 • bądz cierpliwy i wtrwały - przy konsekwentnej grze napewno odniesiesz sukces  Poczytaj też :

 • Ciag Fibonacciego
 • System Labouchere
 • System 1-3-2-6
 • System Dziesięciokrotność
 • System Fortuna
 • System Martingale
 • System 15ka
 • System Łancuch 1.70
 • dodajdo.com

     Najlepszy Pokój Pokerowy Online

  Komentarze

  2010-11-04 ~hurricanes

  Wg mnie progresja jest możliwa do zarobienia swojego tak jak apisał @Ranger. Nie trzeba grać w piłke, moim przypadkiem była progresja w NHL i też wyszedłem na swoje.
  Nie obstawiałem jednej drużyny ale te które mają największe prawdopodobieństwo remisu w danej kolejce.
  Polecam do takiej gry http://progersja-nhl.pl

  2010-06-06 ~Marcin \*'*'*/ Kielce

  Niestety, progresja do niczego dobrego nie prowadzi. Prędzej czy później trafia się seria, na którą zabraknie kapitału.
  Np. Getafe w sezonie 2009/2010 zremisowało dopiero w 20 kolejce. Zaczynając od 2 zł i stawiając co kolejkę 2 x więcej, w 20 kolejce trzeba by grać za milion złotych :) Oczywiście nie trzeba grać progresją na remisy, wcale nie trzeba grać 2 x więcej co kolejkę.. Progresję układać można sobie an wiele sposobów ale tak czy siak, bukmacher wyjdzie na swoje. Całkiem łatwo można sobie obliczyć jaka jest szansa, że nie starczy nam kapitału (a to tylko kwestia czasu).
  Równie dobrze można grać na dużą kasę na Barcelonę w lidze u siebie. Będzie nam pięknie szło, będziemy wygrywać, ale w końcu nadejdzie dzień że Barca nie wygra i kasy nie ma.
  Pozdrawiam

  2010-04-14 ~jabart0605

  Ja gram. I jest super!

  2010-03-03 ~twwwwwwwww

  fghgtrt

  2009-11-17 ~Ranger

  Panowie, popełniacie jeden zasadniczy błąd łącząc progresję jedynie z remisami w piłce. Progresja to sposób gry, natomiast zdarzenia na jakie jest grana to już Wasz wybór.
  Wybiera się zawsze takie zdarzenia na które dana drużyna ma najkrótsze serie dotychczas. Do gry w progresję wystarczą dobre statystyki i można grać nie znając nawet dyscypliny - ja tak miałem z MLB. Dalej niewiele wiem o bejzbolu, a swoje zarobiłem na nim.
  Polecam serwis eprogresja, który również tutaj polecają, i to wystarczy by skutecznie grać.
  tutaj jest wersja demo serwisu, polecam opłacić po zapoznaniu się przynajmniej ten 1 miesiąc - gwarantuję 100% zadowolenia
  http://www.demo.eprogresja.pl/?pid=188

  2009-07-27 ~rob

  Żeby grać progresja trzeba mieć bardzo duży kapitał początkowy.Grając np.remisy może się zdarzyć że przez nawet 10 spotkań taki wynik nie padnie.To samo dotyczy ruletki(czarne/czerwone itp.)czy liczb multilotka.Nie polecam .Sam na tym popłynołem i to zdrowo.

  2009-07-03 ~McW

  W artykule - progresja analiza na
  http://betsniper.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=29&Itemid=35

  autorzy uważają, że progresja jest do niczego. Ktoś się ustosunkuje?

  Dodaj komentarz

   
  Nick: 
  Token: 
  weryfikacja
  Dodaj

   
   
  spin palace