Recommend

Nasi partnerzy

Ostatnie artykuły

     Partnerzy :Zakady bukmacherskie online na www.bwin.com. Znajdziesz tam rwnie video transmisje na ywo

Zawód bukmacher: Prosta droga do wygranej

 
/2007-07-18/

Kiedy umrze Fidel Castro i kto wygra Ligę Mistrzów ? typują amatorzy zakładów bukmacherskich. Czasem wygrywają, ale prawdziwymi zwycięzcami są bukmacherzy.

Zakłady o wynik wyborów czy datę lądowania człowieka na Marsie można znaleźć głównie na zagranicznych stronach internetowych. Choć w Polsce popularność wirtualnego obstawiania nie jest jeszcze tak duża jak na Zachodzie, bukmacherzy przygotowali polską wersję językową. Chętnych bowiem nie brakuje ? nawet jeśli na wynik trzeba czekać kilka lat. Wiele internetowych firm bukmacherskich utworzyło specjalne grupy zakładów dotyczących polityki i rozrywki, bo właśnie te dziedziny zdobywają coraz większą popularność wśród hazardzistów. Powodów rosnącego zainteresowania jest co najmniej kilka. Obstawianie w sieci jest nie tylko proste i łatwo dostępne (po zarejestrowaniu na stronie internetowej można typować wyniki przez całą dobę), ale i bardziej opłacalne dla graczy. Wygrywając na stronach www zarejestrowanych poza Polską, unikają płacenia podatków od wygranych. W przypadku tzw. zakładów wzajemnych (do których zalicza się zakłady bukmacherskie) podatek wynosi min. 10 proc., a podstawą opodatkowania jest suma wpłaconych przez graczy składek.

Bukmacher bukmacherowi nierówny

Przełamanie monopolu Totalizatora Sportowego nie jest jednak równoznaczne z wprowadzeniem równych zasad rynkowych dla wszystkich. Z raportu opracowanego w grudniu 2006 roku przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową wynika, że rodzimi bukmacherzy przyjmujący zakłady w punktach bukmacherskich, a nawet ci, którzy przyjmują zakłady on-line (na serwerach zlokalizowanych w Polsce) nie mogą konkurować z zagranicznymi rywalami internetowymi na równych prawach. Bukmacherzy z sieci nie odprowadzają podatków, bo ich działalność nie jest uregulowana przez prawodawstwo polskie. Są to firmy z serwerami zlokalizowanymi poza terenem Polski ? w tzw. rajach podatkowych lub państwach, gdzie obciążenia podatkowe są stosunkowo niewielkie. Stąd, żaden z wirtualnych operatorów zakładów nie podlega przepisom polskiej ?Ustawy o grach i zakładach wzajemnych? i żaden nie odprowadza podatku do skarbu państwa. Państwo bez sukcesów na razie walczy z biznesem hazardowym, który unika płacenia podatków. Wartość całego rynku hazardu szacowana jest w Polsce na 10-12 mld zł, ale tylko połowa pochodzi z legalnego biznesu.

Więcej znajdzicie tutaj

dodajdo.com

 Najlepszy Pokój Pokerowy Online

Komentarze

2011-04-21 ~maga

A ja podziwiam wszystkich bukmacherow,po prostu za ich odwage w obstawianiach i ryzyku jaki sie z tym wiaze.Wiem,ze mozna bardzo duzo wygrywac,ale mozna tez i chyba duzo stracic?Pewnie,ze kto nie ryzykuje,ten nie wygrywa,ale mimi wszystko podziwiam ich i zycze duzych wygranych,oby zawsze mieli szczescie i wygrywali.Pozdrawiam serdecznie.

2009-04-07 ~nemo

Oj , mistrzu - z Twoją ortografią coś szwankuje , ale jak widać , nie przeszkadza to w "robieniu kasy".Dodam - również przysłowiowej wody z mózgu.

2009-03-06 ~mistrz

Ja mam bardzo dobry system do bugmachera mozna duzo zarobic w ciagu dwuch tranzakcji niepodam go bo urwały by mi sie dochody a te systemy kture prezentuja w internecie to Boze pozal sie

2008-11-25 ~robertos

Tak samo myśle, bukmacher, bukmacherowi nie równy, czyli bukmacherzy, bukmacherą nnie równi itd.

Dodaj komentarz

 
Nick: 
Token: 
weryfikacja
Dodaj

 
 
Spin Palace