Recommend

Nasi partnerzy

Ostatnie artykuły

     Partnerzy :Zakady bukmacherskie online na www.bwin.com. Znajdziesz tam rwnie video transmisje na ywo

Ladbrokes

 
/2009-02-10/

Ladbrokes: jest to firma bukmacherska, która już od wielu lat zajmuję się zakładami sportowymi jak i hazardem. Ladbrokes to tej pory ma miano czołowego światowego bukmachera by najmniej w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Belgii, dzięki temu, że posiada i obsługuje ponad 2600 punktów bukmacherskich.Początek firmy datowany prawdopodobnie jest na rok 1886 i jak na razie od tamtego czasu firma przyjmuję 14 000 osób na pięciu kontynentach, dzięki czemu jest największą firmą przyjmującą zakłady o ustalonym kursie. Na to wszystko firma Ladbrokes posiada licencję przyznaną w Wielkiej Brytanii (dotyczącą naszych usług elefonicznych i internetowych) i na Gibraltarze (dotyczącą gier). Co ważne także Ladbrokes obsługuje punkty przyjmowania zakładów na większości czołowych stadionów FA Premiership oraz szeregu najlepszych torów wyścigowych. Firma ciągle powiększa swój międzynarodowy zasięg o czym świadczy by najmniej w 2006 r. otwarcie pierwszych punktów we Włoszech i już do dziś ma tam ponad 200 punktów sprzedaży. Firma Ladbrokes rozpoczęła również działalność w Hiszpanii, gdy w regionie Madrytu ogłoszono plany wprowadzenia przepisów regulujących zakłady sportowe po raz pierwszy w historii.

Ladbrokes jest nie tylko czołowym operatorem punktów detalicznych, ale także światowym liderem w promowaniu hazardu. Obsługuje telefonicznie zakłady ponad 120 000 klientów, a ponad 500 000 klientów uprawia hazard
przez Internet za pośrednictwem Ladbrokes. Ta dostępna w 11 językach i operująca 16 walutami strona zawiera najnowsze zabezpieczenia dostępne na rynku, co pozwala zapewnić niezawodną obsługę przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

dodajdo.com

 Najlepszy Pokój Pokerowy Online

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Dodaj komentarz

 
Nick: 
Token: 
weryfikacja
Dodaj