Recommend

Nasi partnerzy

Ostatnie artykuły

     Partnerzy :Zakady bukmacherskie online na www.bwin.com. Znajdziesz tam rwnie video transmisje na ywo

Boyle Sports

 
/2009-05-06/

Boylesports- jest jednym z największych bukmacherów znajdujących się w Irlandii. Firma Boylesports została założona dokładnie w 1989 roku przez dyrektora Johna Boyle i od samego początku firma staje się co raz lepsza i co raz wartościowsza. Zespół składa się z ponad 600 wysoko wykwalifikowanych pracowników, których profesjonalna znajomość sportu oraz zagadnień bukmacherskich gwarantuje klientom szybką i fachową pomoc.
Bukmacher polskim Klientom oferuje możliwość zawierania zakładów sportowych w przyjaznym serwisie internetowym, ponieważ co ważne strona jest w naszym polskim języku co na pewno ułatwi nam w posługiwaniu się na Boylesports . Bukmacher Boylesports jest w pełni licencjonowany, a dokładnie odbyło się to w dniu 31 sierpnia 2007, legalną firmą z siedzibą na Wyspie Man (Wyspy Brytyjskie).

Dokładnie od sezonu 2007/2008 Boylesports jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Sunderland AFC. Będąc Oficjalnym Partnerem klubu, zapewniają fanom ‘Czarnych Kotów’ możliwość obstawiania zakładów podczas trwania meczy na stadionie ‘Stadium of Light’. Jednak także do grona ostatnio dołączył zespół Aston Villa FC , dlatego więc przedstawiciele Boylesports są bardzo zadowoleni i dumni z faktu zawarcia umowy partnerskiej z dwoma klubami Premier League. Boylesports jest także sponsorem innych szeroko znanych wydarzeń sportowych, wśród których znajdziemy ‘Boylesports.com International at Cheltenham Racecourse’, czyli jedną z największych gonitw z przeszkodami na świecie. Poza tym jesteśmy obecni na ‘Boylesports Irish Guineas Festival’ w Curragh oraz sponsorujemy ‘The Boylesports Champion Stakes’ na stadionie Shelbourne w Dublinie i ‘The Boylesports International’ w Dundalk.


Zawieranie zakładów u bukmachera Boylesports (opis poniżej)Rejestracja konta:
Jeśli chciałbyś już dziś zostać pełnoprawnym użytkownikiem Boylesports to wystarczy do tego zwykła rejestracja konta.
Tak więc Zarejestruj się już dziś z tego linkui ciesz się z przyjemności jaką dostarczy ci gra na stronie Boylesports.
Zalety bukmachera:
1. Strona po polsku
2. wysokie kursy bogata oferta
3.Pomoc w każdej chwili
4. rozmaite możliwości wpłaty gotówki
5. Bonusy
6. bogata oferta
7. zakłady live
8. strona przejrzysta i dobrze zbudowana
9. Profesjonalna pomoc


dodajdo.com

 Najlepszy Pokój Pokerowy Online

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Dodaj komentarz

 
Nick: 
Token: 
weryfikacja
Dodaj

Gif Banners
 
 
Spin Palace