Recommend

Nasi partnerzy

Ostatnie artykuły

     Partnerzy :Zakady bukmacherskie online na www.bwin.com. Znajdziesz tam rwnie video transmisje na ywo

Tobet

 
/2009-09-24/

Tobet.- jest to jeden z najmniej rozpoznawanych bukmacherów w Polsce, jednakże od jakiegoś czasu co raz więcej osób próbuje zaufać temu bukowi. Właścicielem tej firmy jest Nordic Gaming Group, zarządzająca serwisem za pośrednictwem firm należących do grupy. Nordic Gaming Group jest operatorem serwisów tobet.com, nordicbet.com oraz triobet.com na mocy licencji uzyskanej na Malcie. Nordic Gaming Group została założona w 2002 r. z zamiarem dostarczania rozrywki i emocji graczom na całym świecie. Dokładają wszelkich starań, aby zapewnić należytą i
satysfakcjonującą obsługę klienta.


Strona Tobet jest bardzo przejrzysta i co ważne jest w języku polskim co znacznie ułatwia poruszanie się na tej stronie. Bukmacher udostępnia dla swoich użytkowników szeroką gamę dyscyplin sportowych na które można składać zakłady, najpopularniejsze to piłka nożna oraz tenis, jednak możesz także postawić na inne sporty takie jak hokej czy też koszykówka. W sekcji zakładów sportowych Tobet znajdziesz największy na rynku wybór kursów na wydarzenia na świecie. Zachęcam jak najbadziej do odwiedzenia tego bukmachera.


Minimalna kwota zakładu wynosi 0,52PLN, 0,13 EUR oraz 0,16 USD. Bukmacher stosuje kilka ograniczeń wygranych. Maksymalna wygrana z jednego zakładu nie może przekroczyć 22500 EUR. Maksymalna wygrana dzienna i tygodniowa wynosi 84375 EUR.

Wpłaty:
-Karta kredytowa:Poziom zabezpieczeń dla transakcji przeprowadzanych przy pomocy karty kredytowej jest bardzo wysoki
- Transfer za pomocą systemu Przelewy 24:Skorzystaj szybko i bezpiecznie dokonać płatności za pośrednictwem systemu P24! Minimalna kwota to 1 PLN, maksymalna 25 000 PLN.
- Przelew bankowy:Możesz dokonać przelewu na polskie konto bankowe, a bukmacher zasili Twoje konto zakładów, gdy tylko otrzymamy przekaz.
-Moneybookers:Depozyty Moneybookers nie są obciążane żadnymi opłatami. Minimalna kwota depozytu wynosi 10 USD/EUR/GBP lub 40PLN.

TobetWypłaty:
-Wypłata na konto bankowe:Wypłata na konto bankowe dokonywana jest jAko zwykły przelew. Śodki trafiają na konto bankowe użytkownika w ciągu 3 dni roboczych. Od wypłat na konto bankowe nie jest pobierana żadna prowizja. Kwota podlegająca wypłacie z konta Tobet na konto bankowe nie może być niższa niż:
30 PLN, 10 EUR oraz 60 EUR (do innych krajów).

Wypłata na konto Moneybookers:Wypłata środków na konto Moneybookers jest możliwa tylko wtedy, gdy użytkownik dokonał uprzednio wpłaty z tego konta. Minimalna kwota wypłaty wynosi 100 PLN, 30 USD lub 25 EUR

Zarejestruj się w Tobet i odbierz 5 zł na zakłady całkiem za darmo

dodajdo.com

 Najlepszy Pokój Pokerowy Online

Komentarze

2012-02-22 ~czarls

Bardzo przeciętny, uboga oferta, dosć siermiężny "zakład live" - co tu duzo mówić jest sporo lepszych buków

Dodaj komentarz

 
Nick: 
Token: 
weryfikacja
Dodaj

 
 
spin palace