Recommend

Nasi partnerzy

Ostatnie artykuły

     Partnerzy :Zakady bukmacherskie online na www.bwin.com. Znajdziesz tam rwnie video transmisje na ywo

Doxxbet

 
/2009-09-24/

Firma Doxxbet jest częścią grupy kapitałowej DOXX, która weszła na rynek bukmacherski w 1994. Dysponuje długim i bogatym doświadczeniem w bukmacherstwie oraz grach internetowych. Na początku istniała jAko sieć punktów bukmacherskich, ale z czasem rozwinęła się w nowoczesnego bukmachera internetowego. Firma zdobyła licencję na operowanie zakładami internetowymi i teraz pomyślnie weszła na europejski rynek koncentrując się na Europie wschodniej i centralnej.

Istnieje większa szansa, że powierzysz swoje pieniądze komuś, kogo znasz od lat. Mimo tego, że wyglądamy jak nowy bukmacher, nasza wiarygodność i niezawodność jest gwarantowana przez tradycyjne doświadczenie związane z prowadzeniem korporacyjnego biznesu.LICENCJA

Doxxbet LTD jest w pełni licencjonowanym bukmacherem uregulowanym przez prawo na Malcie. Doxxbet otrzymał licencję na prowadzenie gier w internecie (License No LGA/CL2/311/2006) 17 lipnia 2006 z numerem rejestracyjnym C-40302 zarejestrowanym pod adresem 527 Main Street, St Paul’s Bay, Malta.

Dzięki tej licencji nasi klienci otrzymują bezpieczne i uregulowane środowisko do korzystania z zakładów bukmacherskich. Nasza licencja na Malcie, kraju jednym restrykcyjnych ustawodastw dotyczących gier internetowych, pozwala klientom z pełnym zaufaniem zawierać z nami zakłady. Organizacją nadzorczą nad internetowymi operacjami hazardowymi jest Komisja ds. loterii i gier (Lotteries & Gaming Authority) na Malcie.


MISJA DOXXBET

Z czasem Doxxbet ukształtował się jAko profesjonalny bukmacher specjalizujący się w internetowym przyjmowaniu zakładów. Dzięki temu możemy dostarczać bardzo atrakcyjne i konkurencyjne usługi. Zawsze byliśmy innowatorscy w przyswajaniu nowych pomysłów, aby zapewnić absolutną wygodę klientom korzystającym z nowocześnie zaprojektowanej i działającej platformy bukmacherskiej.

Doxxbet postanowił stworzyć zrównoważony produkt bukmacherski który integruje najistotniejsze wymagania klientów w jednym miejscu:

* Bogata i zróżnicowana oferta kursowa na zdarzenia sportowe z całego świata, ukierunkowana na klienta europejskiego
* Szybkie aktualizacje oferty produktowej – aspirujemy, aby zostać bukmacherem który najszybciej udostępnia kursy na rynku
* Szybkie wypłaty dla klientów
* Doskonała obsługa klienta
dodajdo.com

 Najlepszy Pokój Pokerowy Online

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Dodaj komentarz

 
Nick: 
Token: 
weryfikacja
Dodaj

 
 
Spin Palace