Recommend

Nasi partnerzy

Ostatnie artykuły

     Partnerzy :Zakady bukmacherskie online na www.bwin.com. Znajdziesz tam rwnie video transmisje na ywo

Bukmacherskie programy partnerskie

 
/2007-07-18/

Programy Partnerskie, zbawienie a zarazem przekleństwo stron internetowych związanych z bukmacherstwem. Jedno na nie narzekają, inni korzystają jak się da.

Programy Partnerskie to mówiąc najprościej możliwość zarobienia przez sprytnych i zaradnych webmasterów dodatkowych pieniędzy. Reklamujemy po prostu usługi konkretnego bukmachera, a on daje nam za to prowizję od swoich zysków lub też premię za każdego pozyskanego klienta. Jak promujemy? Na swojej stronie internetowej, za pomocą mailingu, na forach internetowych, czatach, w wyszukiwarkach. Możliwości jest wiele. Zapytacie się więc dlaczego ludzie narzekają na tego typu programy, skoro są one tak korzystne. Sprawa jest prosta - buki jak i webmasterzy zapominają w pogoni za zyskiem o graczach. Wystarczy mówić jaki to dany buk jest dobry, jaką ma wspaniałą ofertę by zachęcić kolejnego zdezorientowanego gracza do zapisania się do niego. Nieważny jest fakt czy jest to prawda, liczy sie kolejna złowiona ofiara. Zdezorientowani gracze nie wiedzą komu ufać, czy dany webmaster jest obiektywny czy pała tylko żądzą zysku.

Mimo wszystko jeśli podejść do programów partnerskich tak aby być w porządku wobec "Potencjalnych klientów", prezentując prawdziwe informacje o bukmacherach - korzyść mogą odnieść wszyscy : buki (bo pozyskają dodatkowych graczy), webmasterzy stron (bo wpadnie im dodatkowe kilka złotych) i sami gracze, gdyż zdobędą rzeczową i wiarygodną informacje o bukach. Czego sobie i Wam życzę.

Czy na tym da się zarobić pokaźne pieniądze. Da, ale trzeba włożyć w to naprawdę dużo pracy. Prawdopodobnie jedynie 10% z osób, które zarejstrują się w PP dostanie jakiekolwiek pieniądze, a zaledwie 1% będzie mogło powiedzieć, że zarabia na tym pokaźne sumy. Jednak jeśli masz zapaż, czas i pomysły - spróbuj. Rynek bukmachestwa w internecie ciągle się rozwija i można jeszcze znaleźć poletko dla siebie.

Dalej zaprezentujemy opis kilku najpopularniejszych programów partnerskich, ich zalety i wady. Wierzę, że nasz doświadczenie okaże się Wam przydatne.Zobacz koniecznie:

 • Program partnerski Bet-at-home
 • Program partnerski BGroom
 • Program partnerski Europartners
 • Gambling Affiliation
 • Program partnerski Expekt
 • Program Partnerski Sportingbet
 • Bwin Program Partnerski
 • Program Partnerski 888.com
 • Program Partnerski AffiliateLounge.com - miedzy innymi Betsson i Euro Casino
 • Betway Program Partnerski

 • dodajdo.com

     Najlepszy Pokój Pokerowy Online

  Komentarze

  2016-01-28 ~bdbw

  Wszystko o programach partnerskich znajdziecie tutaj:

  http://bebukpartner.blogspot.com/

  Zarobki rzędu nawet kilku tysięcy miesięcznie!

  Dodaj komentarz

   
  Nick: 
  Token: 
  weryfikacja
  Dodaj

  Gif Banners
   
   
  spin palace