Recommend

Nasi partnerzy

Ostatnie artykuły

     Partnerzy :Zakady bukmacherskie online na www.bwin.com. Znajdziesz tam rwnie video transmisje na ywo

WZB Milenium

 
/2007-07-22/

Na początku była idea.
Idea takiej formy zakładów bukmacherskich, która powinna ożywić dość bierny do tej pory polski rynek, a także usatysfakcjonować klientów. Idea firmy otwartej na propozycje i sugestie graczy. Idea posiadania bogatej oferty gier i zakładów.

Tuż za pomysłem pojawił się czyn.
Milenium rozpoczęło działalność 18 października 2004 roku. Początkowo pojawiło się 15 punktów przyjmowania zakładów, teraz na terenie całego kraju lokali z biało-czerwonym szyldem jest już sporo ponad 150. Oczywiście na tym się nie skończy. Milenium pragnie dotrzeć do jak największej liczy graczy, dlatego wciąż otwierane są nowe punkty. Podczas gdy Milenium wciąż się rozwija, inne firmy zdążyły upaść, co Potwierdza, że aby utrzymać się na polskim rynku Potrzebna jest determinacja oraz ciężka praca.

Jak pracujemy?
Pracujemy, aby wciąż doskonalić to co do tej pory powstało. Milenium to zespół młodych, zapalonych ludzi, którzy wierzą w to co robią, zespół zgrany i zawsze otwarty na jakiekolwiek sugestie. A wszystko to, aby zadowolić naszych klientów.

Ożywienie.
Wciąż zaskakujemy konkurencję. Wprowadzamy stale do naszej oferty nowe gry, umożliwiamy graczom zawarcie zakładów na dyscypliny nieobecne do tej pory na polskim rynku bukmacherskim. Jeśli konkurencja podąża naszym śladem, my już staramy się być co najmniej kilka kroków przed nimi. No i co najbardziej istotne – wyróżniają nas zdecydowanie najwyższe kursy.

Co będzie dalej?
Jaka będzie przyszłość – pokaże czas. Już teraz możemy jednak zapewnić, że w najbliższym czasie wprowadzimy nowości, które powinny zrewolucjonizować polski rynek zakładów wzajemnych. Nowości, których jeszcze rok temu pewnie nikt nie mógł się spodziewać. Nowości, które robimy zawsze, aby usatysfakcjonować klientów. A wszystko pod biało-czerwonym szyldem Milenium.

Siedziba Spółki:

Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium Sp. z o.o.
ul. Warszawska 43, 61-028 Poznań
KRS: 0000182607, Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
REGON: 634526323
NIP: 782-22-80-615
Wysokość kapitału zakładowego: 2 400 000 złZobacz koniecznie:

 • Bukmacherzy naziemni
 • STS
 • Totomix
 • Betako
 • Profesjonał • dodajdo.com

     Najlepszy Pokój Pokerowy Online

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

  Dodaj komentarz

   
  Nick: 
  Token: 
  weryfikacja
  Dodaj

  Gif Banners