Recommend

Nasi partnerzy

Ostatnie artykuły

     Partnerzy :Zakady bukmacherskie online na www.bwin.com. Znajdziesz tam rwnie video transmisje na ywo

Betway

 
/2007-07-22/

Betway na polski rynek wszedl z bardzo dobra ofertą oraz w pełni polskojęzycznym serwisem. Zachęciło to wielu graczy do zdeponowania swoich środków właśnie w Betway. Mało kogo stać było na zaoferowanie bonusu w kwocie 400 pln dla każdego nowego użytkownika. W chwili obecnej Betway poza zakładami sportowymi może zaoferwoać swoim userom także rozbudowane kasyno oraz dobrze funkcjonujący poker room.
Bardzo wielu graczy korzysta już z usług bukmachera który na naszym rynku jest od dosyć niedawna. Grupa zadowolonych klientów cały czas rośnie.


Jesli zajmujesz się zakładami sportowymi Betway jest idealną ofertą dla Ciebie. Zarejestruj się i wykorzystaj naprawdę ciekawy bonus !!!

Rejestracja


Rejestracja nowego konta w Betway jest bardzo prosta. Wystarczy że masz 18 lat oraz znasz swoje dane personalne. Wszystko czego ci jeszcze Potrzeba to ok. 3 minut czasuWypełnienie odpowiedniego formularza jest naprawde dziecinnie proste.

Dlaczego musisz podać swój pełen adres?

Aby zminimalizować ryzyko zjawiska prania pieniędzy, nielegalnego używania kart kredytowych i zapobiegnięcia nieautoryzowanego korzystania z Betway.com, musimy mieć twój pełen adres. Twoje dane są przechowywane centralnie w naszych serwerach i żadne niauprawnione osoby nie mają do nich dostępu.

W jaki sposób mogę uaktualnić swoje dane personalne?

Kiedy zalogujesz się do Betway.com zawsze bedziesz mieć dostęp do swoich danych konta w sekcji konta poniżej logotypu Betway.com. Właśnie w tym miejscu możesz uaktualnić swoje dane w każdej chwili.

Rodzaje zakładów

Jak każdy szanujący sie bukmacher na rynku tak i Betway ma do zaoferowania swoim użytkownikom całą masę zakładów. Nie dość ze bardzo bogata oferta jest uaktualniana na bierząco to możliwości grania psozczególnych zakładow sa bardzo szerokie. Oprócz zwykych i pospolitych zakładów 1x2 oraz under/over Betway posiada wiele zakładów specjalnych. W asyscie zakładów systemowych tworzy to bardzo ciekawa oferę ktorej nie powstydzą sie czołowi światowi bukmacherzy.

Metody depozytów


Wpłata - Jak dokonać depozytu funduszy do konta Betway.com?
Kliknij w “depozyt” w górnym menu . Wybierz preferowaną metodę płatności z “rodzaju” . Wypełnij pola swoimi danymi; upewnij się, że nie będziesz używać “spacji” pomiędzy cyframi które wpisujesz. Kliknij "Potwierdź". Balans jest teraz uaktualniony o kwotę jaką wpłaciłeś. Minimalna kwota wpłaty wynosi 40 złotych, lub ekwiwalent w innej walucie.

Jakie rodzaje depozytów oferujecie klientom?

W Betway.com staramy się oferować te metody płatności, które najbardziej ci odpowiadają, obecnie oferujemy:

 • VISA/MasterCard
 • VISA Electron (W zależności od tego, czy twój bank obsługuje wpłaty Electron do sklepów Internetowych poza twoim krajem)
 • Neteller, portmonetka elektroniczna dzięki której możesz dokonać szybkiej i bezpiecznej wpłaty poprzez sieć Internet, proszę udaj się do ich strony www.neteller.com aby się zarejestrować i uzyskać więcej informacji.
 • Lokalne Konta Bankowe, posiadamy liczne konta bankowe dostępne dla ciebie. Kraje posiadające konta obecnie, to: Szwecja, Anglia, Dania, Norwegia, Niemcy, Polska, Łotwa, Czechy, Austria, Włochy, Francja, Hiszpania i Węgry.

  Jak długo zajmuje zdeponowanie pieniędzy?

  Wszystkie depozyty dokonane za pomocą VISA/MasterCard, VISA Electron i Neteller są natychmiastowe.
  Depozyty bankowe zazwyczaj trwają od 1-3 dni bankowych (od Poniedziałku - Piątku) w zależności od czasu, jaki wystepuje między bankami Potrzebny do transferu pieniędzy.

  [Kliknij tutaj aby zarejestrować się w Betway!]
 • dodajdo.com

     Najlepszy Pokój Pokerowy Online

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

  Dodaj komentarz

   
  Nick: 
  Token: 
  weryfikacja
  Dodaj

   
   
  spin palace