Recommend

Nasi partnerzy

Ostatnie artykuły

     Partnerzy :Zakady bukmacherskie online na www.bwin.com. Znajdziesz tam rwnie video transmisje na ywo

Poker to Sport

 
/2009-11-05/

 

Często w dyskusjach między pokerzystami pojawia się teza, iż poker to na pewno sport, jednak nikt z graczy zapewne dłużej się nad tym nie zastanawiał. Dlatego też postanowiłem na początku przedstawić definicję sportu.

Sport to czynność, którą reguluje zestaw zasad, a charakteryzuje go rywalizacja. Ważna jest przede wszytskim sprawność fizyczna, jednak znamy też sporty umysłowe, w których o wyniku decyduje sprawność intelektu, oraz sporty motorowe , w których najważniejszą rolę odgrywa jAkość sprzętu. Sport jest rozrywką, z której przyjemność czerpią zarówno aktywni uczestnicy jak i kibice oglądający mecze.

Patrząc na powyższą definicję można dodać też, że sport musi wzbudzać emocje zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Analizując wszystkie wyżej wymienione argumenty śmiało można stwierdzić, że: POKER TO SPORT - nie ma ku temu żadnych wątpliwości..

Sport to czynność, którą reguluje zestaw zasad, jego niezbędną cechą jest rywalizacja.

Wszystkie Turnieje pokerowe mają określone zasady jeszcze przed rozpoczęciem Turnieju. Nie ma tu miejsca na jakąkolwiek improwizację czy uznaniowe decyzje. Porównując poker przykładowo do łyżwiarstwa figurowego to znacznie lepiej wypada ta pierwsza dyscyplina, gdyż w pokerze nie ma czegoś takiego jak kontrowersyjne decyzje sędziów, poprostu wygrya najlepszy gracz! Jeśli chodzi o rywalizację, jest ona nieodłącznym elementem każdej rozgrywki pokerowej. Czy to Turniej czy cash game, czy gra się toczy o miliony dolarów czy też o kilka złotych w każdym z tych przypadków naszym celem jest bycie lepszym, sprytniejszym od przeciwnika. Poker śmiało można porównać do piłkarskiej Premiership, w której liczy się tylko walka i chęć zwycięstwa.. Poker to nie zachowawcza gra, próba gry na remis, poprostu gramy żeby wygrać i być lepszym od rywali..

 

Przeczytaj więcej tutaj

 

Paweł Majewski

dodajdo.com

 

Komentarze

2016-01-26 ~VEVE

Hello! I could have sworn I’ve been to this site before but after reading through some of the post I realized it’s
new to me. Anyways, I’m definitely glad I found it and I’ll
be book-marking and checking back often!

http://pemainpoker.net

2016-01-26 ~VEVE

Hello! I could have sworn I’ve been to this site before but after reading through some of the post I realized it’s
new to me. Anyways, I’m definitely glad I found it and I’ll
be book-marking and checking back often!


http://pemainpoker.net

2016-01-26 ~velorina

Thank you for sharing your thoughts. I really appreciate your efforts and I am waiting for your next write ups thank you once again.

http://hbcbet-id.com | http://kartupoker.com

Dodaj komentarz

 
Nick: 
Token: 
weryfikacja
Dodaj

 
 
spin palace